Eşyalarınız hakkında fiyat teklifi almak için lütfen eşyalarınızın resimlerini
ugurspot@hotmail.com
mail adresine gönderiniz.

Bahçeşehir

Bahçeşehir 2. el eşya namı diyar Şehr-i Bahçe ya da Süper KentKüçükçekmece ikinci el eşya Gölü'nün kuzeybatısında yer alan TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan, kendi belediyesi olan ve toplu yapılaşması hızla devam eden bir İstanbul semtidir. Bahçeşehir 2. el eşya alanlar sahip olduğu lüks konutlarıyla çok yüksek gelire sahip insanlara hitap etmektedir. Sahip olduğu çeşitli iş yerleri ve ofislerle de bir iş ve ticaret merkezi olma özelliği de taşımaktadır Bahçeşehir'de yapılan son konutlar TOKİ tarafından yapılmıştır.

Bahçeşehir ikinci el mobilya toplu konut alanı, İstanbul 2. el eşya şehir merkezinin 25 kilometre batısında yer almakta ve TEM Otoyolu ile İstanbul'un her semtine kesintisiz yollar ile bağlanmaktadır. Türkiye'yi Avrupa'ya bağlayan İstanbul - Edirne demiryolunun yaklaşık 3 kilometrelik kısmı bu alanın içinden geçmekte, Ispartakule tren istasyonu burada bulunmaktadır.

 

Bahçeşehir'de ikinci el mobilya,ikinci el beyaz eşya,ikinci el koltuk takımı bulabileceğiniz ikinci el eşya al sat sizlere yardımcı olacaktır.Ayrıca satmak istediğiniz eşyalar hakkında bilgi verdiğiniz takdirde gerekli şekilde yardımcı olabiliriz. 

Bahçeşehir 2. el beyaz eşya projesi 4.703.000 m²'lik alan içerisinde, toplam 15.400 konutun oluşacağı bir uydu kent projesi olarak planlanmıştır. Bahçeşehir'de kişi başına 12 m² yeşil alan düşmekte ve ağaçlandırmanın devamlılığını sağlamak için de 40.000 m²'lik bir alan fidanlık olarak kullanılmaktadır.

Yeşil alanların sulanmasına kaynak sağlamak amacı ile atık su arıtma tesisi kurulmuştur, tesisin ana amacı hem çevre kirliliğini önlemek hem de yeşil alanların sulanmasına yardımcı olmaktır.


bahçeşehir ikinci el eşya,bahçeşehir 2. el eşya,bahçeşehir 2. el eşya alanlar,bahçeşehir 2. el beyaz eşya alanlar,bahçeşehir ikinci el mobilya alanlar ,bahçeşehir beyaz eşya alanlar