Eşyalarınız hakkında fiyat teklifi almak için lütfen eşyalarınızın resimlerini
ugurspot@hotmail.com
mail adresine gönderiniz.

Üsküdar

Üsküdar İkinci El Eşya Alan 

 

Üsküdar ikinci el eşya alım satım üsküdar ikinci el üsküdar ikinci el eşya satanlar üsküdar ikinci el alanlar üsküdar 2 el eşya alanlar üsküdar 2el mobilya alanlar üsküdar eski eşya alan üsküdar spot eşya alan adalar kullanılmış eşya alan üsküdar gümüş alan üsküdar el halısı alan üsküdar el halısı alım satımı yapanlar üsküdar el halısı alanlar

 
 
 

Üsküdar İstanbul'un Anadolu Yakası'nın bir ilçesidir. Üsküdar İlçesi, kuzeyde Beykoz, kuzeydoğuda Ümraniye, doğuda Ataşehir, güneyde Kadıköy ilçeleri ve batıda İstanbul Boğazıyla çevrilidir.
İlçenin nüfusu, 2012 genel nüfus sayımında yaklaşık 535.916 kişi olarak tespit edilmiştir. 33 mahalleden oluşumakta olup, köy yerleşimi yoktur. 1926 yılına kadar il statüsünde olan Üsküdar aynı yıl yapılan yasal düzenlemeyle ilçe statüsüne getirilip İstanbul'a bağlanmıştır. 1930'da Kadıköy ve Beykoz, 1987'de Ümraniye'nin Üsküdar'dan ayrılarak ilçe olmaları, 2008'de de Örnek, Esatpaşa ve Fetih mahallelerinin Ataşehir ilçesine bağlanmasıyla bugünkü sınırlarına ulaşmıştır.